Cup of Excellence

13. 04. 2016

Vítězné kávy v národních soutěží pořádaných, 
ALLIANCE FOR COFFEE EXCELLENCENicaragua Lavado Farm las Promesas
600,-Kč s DPH

Colombia Farm el Cucho
700,-Kč s DPH

Brasil Farm Fazenda Pedra Rodenda
950,-Kč s DPH

 

Co je Cup of excellence®

Cup of Excellence® je nejváženější ocenění na vybrané kávy země pěstující kávu. Tyto ceny pocházejí z přísně soutěže, která vybere tu nejlepší kávu vypěstované v zemi pro daný rok. Tyto vítězné kávy jsou vybírány vybranou skupinou národních a mezinárodních ochutnávačů(cuppers) a jsou ochutnávány nejméně pětkrát během probíhající soutěže . Pouze kávy, který nepřetržitě dosahují dostatečně vysoké ohodnocení mohou pokračovat v soutěži. Vítěz získává nejvyšší ocenění“Cup of excellence ®“ a prodává se nejvyšší nabídce během internetové aukce.

Co dělá tuto kávu tak zvláštní?

Kávy této unikátní kvality jsou velmi vzácné. Tyto bobule jsou dokonale zralé, pečlivě vybírány s dobře vyvinutým tělem, příjemnou vůni a živé sladkosti,které pouze velmi vysoce kvalitní kávy dosáhnou. Každá vítězná káva má svou vlastní chuť-podpis od země, kde roste a všechna byla ručně sesbírána tak, aby podtrhla tyto výjimečné vlastnosti suroviny.
Požadavky na účasti v této soutěži jsou tak přísné, že jen velmi málo producentů ze země, je umožněno se zůčastnit.

Kdo kupuje tyto vítězné kávy?

Káva je kupována znalci po celém světě se smysly, kteří ocení komplexní chuť a aroma nalezené v této bezesporu extratřídě ze světa kávy. Vítězné kávy jsou prodávány v internetové aukci nejvyšší nabídce cca 5 týdnů po té, co vítězové soutěže rozešlou vzorky.

Benefit s tímto oceněním tak nenese jen pěstitel, nýbrž také zájem odborné i laické veřejnosti, která přináší pro celou oblast většinou tolik potřebné finance.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!

google+


Odběr přímo od výrobce


Lepší ceny než v obchodu


Na každou Vaší chuť naše káva